logo
Witamy na Dongguan Truth Diesel Engine Parts Co., Ltd.
8613790195672

370-7282 610-2300 Wtryskiwacz paliwa dla pociągów powszechnych C6.6 C7.1 Silnik 320E 323E Ładowarka koparki

Podstawowe właściwości
Miejsce pochodzenia: USA
Nazwa marki: CAT
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: 370-7282
Nieruchomości handlowe
Minimalna ilość zamówienia: 1
Cena: $300-$450
Warunki płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Możliwość zaopatrzenia: 1000
Dane techniczne
Product Namber: WTRYSKIWACZ KOTA OE NO: 370-7282
OE NO1: 610-2300 Engine: Silnik CAT 3512B
Car Model: KOT Warranty: 12 miesięcy
Quality: Zupełnie nowy, oryginalny SIZE: Oryginalna norma
Type: Części samochodowe do diesla Application: Układ wtrysku paliwa
Material: Stal szybkotnąca PAYMENT TEF: Pełna zaliczka
packing: Oryginalne i neutralne opakowanie MOQ: 1РСS
Opis produktu

Wtryskiwacz paliwa Caterpillar 370-7282 do silnika CAT 3512B

Przemysłowy wtryskiwacz paliwa napędowego ¥ Jakościowy zamiennik silników Caterpillar serii 3512B

W sprawieWtryskiwacz paliwa Caterpillar 370-7282jest wysokiej wydajności komponentem do wtrysku paliwa wysokoprężnego, zaprojektowanym do wymagających zastosowań przemysłowych. Zaprojektowany w celu spełnienia lub przekroczenia wymogów wydajności OEM,Ten wtryskiwacz zapewnia precyzyjną atomizację paliwa, stabilny czas wtrysku, zoptymalizowana wydajność spalania i wydłużona żywotność w ciężkich warunkach pracy.

Numer części370-7282jest powszechnie rozpoznawany w sieciach serwisowych Caterpillar, programach remanufacturing, dostawcach wtryskiwania oleju napędowego na rynku wtórnym, producentów silników, dostawców obsługi technicznej sprzętu górniczego,przedsiębiorstwa świadczące usługi napędowe, a także wykonawców utrzymania produkcji energii.

Ten wtryskiwacz jest powszechnie kojarzony z wieloma uznanymi w branży numerami odniesienia, w tym20R-2478, 20R2478, T409982, T4-09982, 295050-0401, 2950500401, 295050-0400, 2950500400 oraz CA3707282, ułatwiając działom zamówień publicznych, producentom silników, kierownikom konserwacji floty oraz specjalistom ds. wtrysku oleju napędowego identyfikację kompatybilnych zamienników w różnych systemach zaopatrzenia.

Wtryskiwacz nadaje się do silników wysokoprężnych Caterpillar 3512B wykorzystywanych w produkcji energii, napędzie morskim, operacjach górniczych, sprzęcie naftowym, systemach pompowania przemysłowego,Generatory awaryjne, oraz instalacji silników stacjonarnych ciężkich na całym świecie.

 

Baza danych informacji o produkcie

Pozycja Szczegóły
Nazwa produktu Zestaw wtryskiwacza paliwa
Numer części OEM 370-7282
Numer alternatywny 3707282
Numer Reman 20R-2478
Alternatywny numer Reman 20R2478
Numer krzyżowy T409982
Alternatywny numer krzyżowy T4-09982
Numer skrzyżowy dostawcy 295050-0401
Numer skrzyżowy dostawcy 2950500401
Numer skrzyżowy dostawcy 295050-0400
Numer skrzyżowy dostawcy 2950500400
Numer rynku wtórnego CA3707282
Marka Kompatybilny z gąsienicą
Seria silników Kategoria 3512B
Rodzaj paliwa Diesel
Zastosowanie Przemysłowe / Morskie / Generator
Warunki / Nowy / Dostępny
Standardy produkcyjne Ekwiwalent OEM
Rynek Światowe

 

 

C4.4
295050-0331 295050-0361 295050-0401 295050-0411 295050-0421 295050-1810 295050-2400 295700-1200 370-7280
370-7281 370-7282 370-7286 370-7287 418-3229 4336862 Wyroby z drewna    
 

 

 

gąsienicaSeria wtryskiwaczy paliwa - silnik - zastosowanie urządzeńccccatTabela

Wstrzykiwacz paliwa / seria silnika Wspólna technologia wtrysku Odpowiednia platforma silnika CzęstoccccatModele / platformy wyposażenia
Rzędy 3116 Wtrysk mechaniczny / wczesna platforma elektroniczna 3116, 3116T, 3116TA, 3116DIT M318, M320 Koparki kołowe; 135H klaser silnikowy; Dozer D6M
3126 / 3126B serii HEUI 3126, 3126B 120H Motor Grader; 950G Series II Wheel Loader; 950G Platform
Pozycja 3126E HEUI 3126E Powszechnie stosowane w średnich konstrukcjach i platformach przemysłowych podobnych do serii 3126
C6.4 Seria Platforma wtrysku ACERT C6.4 ACERT 320D / 320D L; 323D L / LN; 320D LRR; 320D FM
C6.6 Seria Platforma wtrysku ACERT C6.6 ACERT 320D / 320D L (wersje C6.6); 320E LN; 323E LN
Seria C7 HEUI C7, C7 ACERT 120K klaser silnika; 950H ładowarka kołowa
C7.1 Seria Common Rail / Późniejsze elektroniczne wtryskiwanie C7.1, C7.1 ACERT 320D2 / D2 L, 326D2, 330D2 Koparki; 950K, 950, 962, 930M Ładowarki kołowe; zestawy generatorów
Seria C9 HEUI-B C9, C9 ACERT 330D / 330D L / 330D MH; platformy budowlane i przemysłowe
C10 serii Rodzina urządzeń do wtryskiwania jednostek elektronicznych C10 140H, 143H, 160H, 163H, 14H, 16H klasyfikatory silnikowe; 814F dozer kołowy; 815F kompaktor; 816F kompaktor do składowania odpadów; 966G II, 972G II ładowarki kołowe; D7R II dozer; 725 / 730 połączone ciężarówki; R1600G,R1700G LHD; W345B II Ekskawator kołowy; 345B / 365B Ekskawatory
Pozycja C12 Wstrzyknięcie elektroniczne C12, C12 Morskie Szeroko stosowane w 140H, 143H, 160H, 163H, 14H, 16H; 966G II, 972G II; D7R II; 725 / 730; W345B II; 345B / 365B; również szeroko stosowane w zastosowaniach morskich
Seria C13 MEUI C13, C13 ACERT 345D L Grabiarka; 730C EJ Złączona ciężarówka do zrzucania odpadów; zestawy generatorów; platformy energetyczne przemysłowe
Seria C15 MEUI C15, C15 ACERT 770 Ciężarówka terenowa; Koparki 374D L / 374F L; Koparki demolicyjne 365C; R3000H LHD; Zestawy elektroenergetyczne i generatorów przemysłowych
Pozycja 3406E Wpływ 3406E AD30 Powierzchniowa ciężarówka górnicza; 16H Grader; 824G Series II Wheel Dozer; 826G Series II Landfill Compactor
Seria C18 EUI / Późniejsza elektroniczna platforma wtrysku C18, C18 ACERT Zestawy generatorów; zastosowania morskie; duże platformy przemysłowe i górnicze
 

Częste pytania

1: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie?Po otrzymaniu potwierdzenia płatności

Postaramy się wysłać zamówienie w ciągu 24 godzin.

2Ile czasu zajmie przygotowanie towarów?
Mamy mnóstwo zapasów na każdy termin. Więc nie martw się. Mamy wystarczająco dużo zapasów dla ciebie.

3Którą przesyłkę możesz dostarczyć?
W drodze morskiej, lotniczej lub ekspresowej (DHL, FEDEX, TNT, UPS, EMS)

Dlaczego wybrać nas:

1.Jakość jest kulturą - doświadczenie profesjonalnego handlu pomaga rozwiązać każdy problem.

2Doskonała obsługa posprzedażna, jeśli napotkasz problemy w procesie sprzedaży i korzystania z produktu, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie;

3Modele produktów są kompletne, tysiące modeli produktów mogą spełniać Twoje potrzeby.

4Wspieranie wielu metod płatności, ochrona płatności;

 

 

Zdjęcie produktu

 

370-7282 610-2300 Wtryskiwacz paliwa dla pociągów powszechnych C6.6 C7.1 Silnik 320E 323E Ładowarka koparki370-7282 610-2300 Wtryskiwacz paliwa dla pociągów powszechnych C6.6 C7.1 Silnik 320E 323E Ładowarka koparki370-7282 610-2300 Wtryskiwacz paliwa dla pociągów powszechnych C6.6 C7.1 Silnik 320E 323E Ładowarka koparki

=370-7282 610-2300 Wtryskiwacz paliwa dla pociągów powszechnych C6.6 C7.1 Silnik 320E 323E Ładowarka koparki370-7282 610-2300 Wtryskiwacz paliwa dla pociągów powszechnych C6.6 C7.1 Silnik 320E 323E Ładowarka koparki

370-7282 610-2300 Wtryskiwacz paliwa dla pociągów powszechnych C6.6 C7.1 Silnik 320E 323E Ładowarka koparki
370-7282 610-2300 Wtryskiwacz paliwa dla pociągów powszechnych C6.6 C7.1 Silnik 320E 323E Ładowarka koparki
Dane kontaktowe:
ADD:Huangpu Machinery City, nr 585-A, nr.138, South East Road, dzielnica Huangpu, Guangzhou City,
Prowincja Guangdong
Telefon komórkowy: +86 13790195672
Whatsapp: +86 13790195672
Email: edwardswilliam1988@gmail.com